Sepet 0

SIK SORULAN SORULAR


Sitemizden üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Ancak üye olmamanız durumunda sipariş detaylarına ulaşamazsınız.

Üye olmanız durumunda yapmış olduğunuz siparişlerin durumunu ve kargo bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

“Giriş Yap” butonunu kullanarak sisteme girdikten sonra Hesabım alanındaki “Siparişlerim” sayfasından ürünlerinizin takibini yapabilirsiniz.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler Aras Kargo ile gönderilmektedir.

Dünyanın her yerine anlaşmalı olduğumuz UPS kargo şirketiyle +10 Euro ücret dahilinde gönderim yapmaktayız. Yurtdışı gönderilerin ödemeleri banka havalesi ile yapılmaktadır.

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya gönderim yapıyoruz. Yaşadığınız şehri ekletmek için bilgi@lisansliforma.com adresine bilgi vermeniz yeterlidir.

Aynı alışveriş sepetine ekleyip, tek seferde yapacağınız alışverişler aynı kargo paketi ile tarafınıza gönderilir. Aynı gün içinde dahi olsa farklı satın alma işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde her alışveriş sepetiniz için ayrı kargolar gelecektir.

Satın almak istediğiniz formanın ürün detayında bulunan ”İSİM” ve ”NUMARA” seçeneklerini doldurarak sipariş verdiğiniz de belirtmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ürünleriniz hazırlanır.

Kredi kartı veya Banka Havalesi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün satışlarında taksit imkanı mevcuttur. Ödeme sırasında kart bilgilerinizi girdikten sonra her bankanın farklı farklı taksit seçenekleri ödeme ekranına gelecektir.

Şu an için Kapıda Ödeme hizmetimiz bulunmamaktadır.

Hazırlık ve gönderim aşamasındaki siparişleriniz de değişim ve iptal işlemleri gerçekleştirilememektedir. Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla faturanız ile birlikte alıcı kısmına Ankagrup Tekstil yazıp “Karşı Ödemeli” olarak Aras Kargo ile bize gönderebilirsiniz.

Kargonuzda, fatura edilmiş fakat size ulaşmayan ürünler talep edebilmeniz için kargonuzu teslim aldığınız anda teslimat görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Teslimat anında tutanak tutturulmayan ürünlerinizi daha sonradan talep etmeniz mümkün değildir.

Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla faturanız ya da irsaliyeniz ile birlikte alıcı kısmına Ankagrup Tekstil yazıp “Karşı Ödemeli” olarak Aras Kargo ile bize gönderebilirsiniz.
Özel seri ürünleri, basklı forma, imzalı ürünler vb. kişiselleştirilmiş ürünler için değişim ve iade yapılamamaktadır.

www.lisansliforma.com ’dan aldığınız tüm ürünler üretici ve distribütör firmanın garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla faturanız ya da irsaliyeniz ile birlikte alıcı kısmına Ankagrup Tekstil yazıp “Karşı Ödemeli” olarak Aras Kargo ile bize gönderebilirsiniz.
Ayıplı ve kusurlu ürünlerde süre aranmayacaktır. Alış veriş bedeliniz en geç on (10) iş günü içinde ödeme şekliniz mukabilinde iade edilmiş olacaktır. Özel seri ürünleri, baskılı forma, imzalı ürünler vb. kişiselleştirilmiş ve satışa sunulmuş ürünler için değişim ve iade yapılamamaktadır.

Yurtdışı siparişlerinizde gönderimin yapılacağı ülkenin gümrük kanun ve yönetmeliklerine tabii olacaksınız. Bu nedenle Yurtdışı alışverişlerinizde bazı kısıtlamalara ve ekstra ödemelere maruz kalabilirsiniz. Lütfen siparişin gönderileceği ülkenin gümrük kanun ve yönetmelikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olduğunuza emin olun. Aksi taktirde firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Siparişleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde Aras Kargo’ya teslim edilir . Yılbaşı, şampiyonluk gibi özel günlerde ve kampanya dönemlerinde yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle gecikmeler yaşanabilir ve bu süre 5-6 iş gününe çıkabilir.
Ayrıca Havale ile yapılan işlemlerde tutar hesaba geçtikten itibaren 3 iş günü içerisinde ürün kargoya teslim edilir.